1

Biz Kimiz?

Ehil Yapı; 2005 yılından beri dekorasyon ve tasarımın öncüsü ve bizzat uygulayıcısıdır. Komple ev tadilatı, dekorasyon ve tasarımı denilince herkezin bütçesine göre etkili çözümler üretebilen firmamız bu sayede bir çok evin içini yeniden kurgulayarak imzasını atmıştır. Bugüne değin bize güvenen ve çözüm ortağı olarak kabul eden yüzlerce müşterimize teşekkür ederiz. Hedefimiz, öncelikle bu çalışma sistemimizi prensip haline getirerek sürekli kılmak ve bu anlamda sektörümüzün duayeni olmaktır. Hizmetinde kaliteli, sunumunda ilkeli olan bir firma arıyorsanız, lütfen bizi arayınız.

2

Banyo Dekorasyon

Banyo kültürü tarihsel gelişim içerisinde, önemini ve gelişimini sürekli arttırmayı başarmış bir alandır. Öyleki ev dekorasyonu / iç dekorasyon denilince akla ilk gelen alan Banyo dekorasyonudur.

Devamı
3

Mutfak Dekorasyonu

Günümüzde mutfak dekorasyonu, yemek zevkinden daha fazla, ev hanımlarının veya çalışan bayanların içinde daha fazla vakit geçirmekten hoşlanacağı çeşitlilikte karşımıza çıkmaktadır.

Devamı
4

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası dekorasyonu, ağırlıklı olarak mobilya tasarımlarıyla yakından ilgili olsa da, günümüzde ışıklandırma sistemi vazgeçilmezlerinden biri haline gelmiştir.

Devamı
5

Salon Dekorasyonu

Salon Dekorasyonunda ilk göze çarpan unsur, alçıpan dekor ürünleridir. Belki de alçıpan dekorasyon ürünlerinin en fazla kullanıldığı bölüm salondur diyebiliriz. Genelde oturma odası olarak da kullanılırlar ve evin en çok kullanılan bölümüdür.

Devamı
6

Çocuk Odası Dekorasyonu

Bir oda düşünün ki, sizi çocukluğunuza alıp götürsün. Oyuncak ve hayallerle süslenmiş, çocuklarımıza en büyük armağınımız, küçücük ama sevgi dolu bir dünya olsun.

Devamı
7

Tadilat / Kırım

Hayalinizdeki yepyeni fikirlerle dekore edilmiş bir ev için gerekli olan, kırım tadilat ve temizlik hizmetlerimizi de, diğer iç dekorasyon hizmetlerimizle birlikte beğenize sunuyoruz.

Devamı
8

Alçı Dekorasyon

Alçı, alçıtaşı ve kireçten imal edilmektedir. Suyla karıştırıldığında istenilen şekle girebilir, kuruduğunda ise sertleşir. Kolay kullanım ve insan sağlığına zararsız olduğu için birçok iç mekan duvar, tavan ve sütun uygulamalarında dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Devamı
9

Gergi Tavan Sistemleri

Modern yapılarda iç dekorasyonun vazgeçilmez tamamlayıcısı haline gelen gergi tavan sistemleri, istenilen manzara veya sembolik resimlerle bezenmiş esnek plastik alışımdan oluşan kumaşın, ısıtılarak alüminyum kasa üzerine giydirilmesiyle oluşur.

Devamı
10

Diğer Ürün ve Hizmetler

Elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, çelik kapı, amerikan kapı, boya vb. ürünler, komple bir dekorasyonun tamamlayıcı parçalarıdır.

Devamı

Haberler

Son Dakika Haberler